Craciunul ai Anul Nou... l-am trecut cu mare emotii.
Am avut noroc ca nu m-au taiat ca sunt cat un purcel :))
Uruguay – Cabo Verde
-
Hai Vozinha!
------------------------------
*Ti-a placut articolul?* Vino pe site sa lasi un comentariu!
Citeste mai mult Uruguay – Cabo Verde
Acum 5 ore

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu